Uwaga!

Z dniem 1 września 2017 r. Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów zostaje przkeształcone w Szkołę Podstawową Zakonu Pijarów.

Adres nowej witryny internetowej to: www.sp.pijarzy.pl

Ta strona nie będzie więcej aktualizowana.

Wszelkie informacje i komunikaty będą zamieszczane WYŁĄCZNIE na nowej stronie.

Sukcesy 2013/2014

Lista laureatów konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2013/2014

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie:

Małopolski Konkurs Biologiczny

  • Julia Jurga, klasa 2e
  • Elżbieta Pikoń, klasa 2d
  • Krystyna Sadzikowska, klasa 2d

Małopolski Konkurs Geograficzny

  • Konrad Nicia, klasa 3d

Małopolski Konkurs Historyczny

  • Mateusz Chamioło, klasa 2d
  • Milena Malcharek, klasa 1d
  • Marek Matys, klasa 3a

Małopolski Konkurs Informatyczny

  • Hubert Baran, klasa 3c
  • Adam Baranowski, klasa 2e
  • Jan Dziedzic, klasa 2e
  • Mariusz Trela, klasa 2b
  • Grzegorz Wcisło, klasa 3e
  • Krzysztof Ziobro, klasa 2e

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  • Jerzy Jędrzejaszek, klasa 2c

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

  • Milena Malcharek, klasa 1d

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej

  • Karol Oleszek, klasa 2a

Konkursy tematyczne organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie:

Małopolski Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego

  • Lidia Friso, klasa 3b
  • Maria Kałuża, klasa 3b
  • Piotr Bereza, klasa 2b

Olimpiady ogólnopolskie:

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  • Laureat: Mariusz Trela, klasa 2b
  • Finalistka: Agnieszka Dutka, klasa 2a

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

  • Zawody indywidualne:
    • Laureat: Mariusz Trela, klasa 2b
    • Laureat: Hubert Baran, klasa 3c
  • Zawody drużynowe:
    • Finaliści: Hubert Baran - kapitan (3c), Jan Dziedzic (2e), Mariusz Trela (2b), Krzysztof Ziobro (2e)

Inne konkursy:

XIII Nowohucki Przegląd Artystyczny w Językach Obcych

  • I miejsce: Natalia Cież, klasa 3d

XX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

  • II miejsce: Nina Dudek, klasa 2c
  • III miejsce: Zuzanna Kafara, klasa 1d

III Czesko-Polsko-Słowackie Zawody Matematyczne Juniorów

  • I miejsce: Mariusz Trela, klasa 2b

Kangur Matematyczny

  • Laureaci:
    • Jan Dziedzic, klasa 2e
    • Jacek Salata, klasa 2a
    • Mariusz Trela, klasa 2b
  • Wynik bardzo dobry:
    • Krzysztof Ziobro, klasa 2e
    • Radzim Sendyka, klasa 1c
    • Mateusz Brzóska, klasa 1d