Memoriał Pływacki im. Włodzimierza Kękusia, Turniej Pomocy Przedmedycznej im. Jakuba Ciołka

21.06.2017

Memoriał Pływacki im. prof. Kękusia, Turniej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej im. Jakuba Ciołka - dzień integracji z Liceum Pijarów
Środa 21 czerwca rozpoczęła się Mszą św., na której kazanie wygłosił Ojciec Mateusz Pindelski. Wspomniał w nim o Profesorze Włodzimierzu Kękusiu, długoletnim pijarskim nauczycielu i wspaniałym człowieku oraz o licealiście - Jakubie, który zginął tragicznie w górach.
Dla upamiętnienia Profesora i Ucznia został też zorganizowany Turniej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, w którym wzięły udział wszystkie klasy.